Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie.


Ogłoszenie o wyniku przetargu pn."Dostawa paliwa do samochodów służbowych użytkowanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie na rok 2014"

 

Ogłoszenie o wyniku przetargu pn."Dostawa paliwa do samochodów służbowych użytkowanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej na rok 2013"

 

Ogłoszenie o wyniku przetargu pn."Dostawa paliwa do samochodów służbowych użytkowanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej na rok 2012"

 

Ogłoszenie o wyniku przetargu pn. "Dostawa paliwa do samochodów służbowych użytkowanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej na rok 2011"

 

Ogłoszenie o wyniku przetargu pn. "Dostawa paliwa do samochodów służbowych użytkowanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie" na rok 2010.

 

Ogłoszenie o wynikach przetargu na dostawę wyposażenia dla inwestycji pn. "Rozbudowa budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie na potrzeby Zintegrowanego Stanowiska Dyspozytorskiego powiatu myszkowskiego" - ogłoszenie nr 2.

 

Ogłoszenie o wynikach przetargu na dostawę wyposażenia dla inwestycji pn."Rozbudowa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie na potrzeby Zintegrowanego Stanowiska Dyspozytorskiego powiatu myszkowskiego".Ogłoszenie o wyniku przetargu pn. "Dostawa paliwa do samochodów służbowych użytkowanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Myszkowie".

Wersja do druku Wersja do druku

Liczba odsłon:3059
Treść wprowadził(a): Jurczyk Sebastian, 2015-05-22 09:36:51
Treść wytworzył(a): Sebastian Jurczyk, 2008-12-10 00:00:00
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2013-12-20 11:53:06